S námi budete vidět!

Digitalizace nejen VHS

Máte ještě videokatety?

Doprovodná služba digitalizace slouží nejenom k digitalizaci analogových zdrojů, ale i archivaci Vašich vzpomínek. Převedeme většinu analogových záznamů na digitální a tím výrazně prodloužíme životnost Vašeho záznamu. Tím získáte přehlednost, ušetříte místo ve Vašem soukromém archivu a výrazně tím snížíte jeho objem. Dnes již není přítomnost videorekordéru ve Vaší domácnosti tak častým zařízením a proto bývá problém si Vaše Videozáznamy prohlédnout a oživit si tak zapomenuté zážitky. DVD nebo BD přehrávač je v dnešní době nepostradatelnou komponentou každé domácnosti a většina populace jej doma má.
Vstupním formátem bývá videokazeta VHS, novější S-VHS nebo VHSC a S-VHSC používaná v kamerách, nebo menší videokazeta Video8, či video Hi8. Co se týče dalších páskových kazet, může to být ještě Digital8, nebo miniDV. Tyto formáty kazet také zpracováváme, ale jak již z názvu vyplívá, nejedná o analogový záznam. Výsledný formát tak může být uložen na DVD, BD (BluRay), nebo jako videosoubor například na externí pevný disk, který lze dále zpracovávat pomocí počítače.
Pokud Vás toto téma zajímá, nebo chcete využít naší doprovodné služby, navštivte naší microsite: www.digitalizaceVHS.cz.