S námi budete vidět!

Reklamní předměty

Zastupujeme výrobce nealkohlických nápojů, a osvědčil se nám způsob prodeje nejen pod naší prodejní etiketou, ale i v rámci spolupráce s reklamními studii a firmami, které použili náš produkt, jako nosič své reklamy. V praxi jsme schopni jakýkoliv náš produkt, v jakémkoliv množství polepit etiketou, dle grafického návrhu klienta. S přihlédnutím k zákonem stanoveným informacím, které musí být uvedeny na přebalu produktu. Výsledný produkt, PET láhev o objemu 0,5 l, lze balit po šesti, nebo osmi kusech do průhledné fólie.

Cenová nabídka je velmi příznivá, bližší informace o kalkulaci dle konkrétních propozic. Tento unikátní reklamní nosič můžete využít v rámci sportovních aktivit, či propagaci Vašich dalších produktů na veřejných akcích atd…

Jste reklamní agentura a zajímá Vás tento druh spolupráce, jsme Vám plně k dispozici na telefonním čísle 728 932 569, nebo na e-mailové adrese: reklama (zavináč) regioplus.cz.

Pokud jste koncový zákazník / odběratel, neváhejte se na nás obrátit! I pro Vás máme skvělou nabídku nealkoholických nápojů s Vaší reklamní etiketou.

Těšíme se na případnou spolupráci.