S námi budete vidět!

Stream studio

Dnešní doba koronavirová je nepřívětivá pro většinu umělců, Diskžokejů, producentů, a mnoho dalších postav v hudebním průmyslu.

Ukaž se svým přátelům v živém vysílání!

Pro ty z vás, kteří si to chtějí rozdat s posluchači u televizních, počítačových, mobilních či jiných obrazovek nebo displejů, jsme připravili možnost online streamu audioprodukce na Vaší timeline Facebooku nebo jiných streamovacích službách. Tato nabídka je vhodná pro všechy typy DJ´s v především Karlovarském kraji, ale mohou ho samozřejmě využít lidé i se vzdálenějších lokalit. Studio se nachází v Chebu a je vybaveno Gramofony Technics SL-1210 s přenoskou Ortofon Concorde Mix (nebo Concorde Digital), CD Playery Denon, Mixpulty: „Rodec MixBox, Rodec MX-180MKII, OMNITRONIC CM-860“, DVSystémem Traktor Scratch Pro a zvukovou kartou se dvěmi stereo výstupy. O ozvučení studia se stará menší PA sytém, takže výkonu je dostatek.

Pokud vyžadujete další speciální Hardware, např. klávesy, samplery a další komponenty, dejte nám požadavek pomocí kontaktního formuláře a zjistíme, co se s tím dá dělat. V každém případě si můžete dovést vlastní komponenty, na které jste zvyklí.

Výstupní parametry:

  • všechny video streamy je možné odbavit živě v rozližení HD (1280×720). Každý video stream je doprovázen jednou audio stopou o parametrech 48kHz, stereo, AAC max. 160 kbps. Video stream je možné opratřit infografikou či dalšími grafickými prvky dle dohody.
  • Video záznam je možný pořídit v rozlišení FullHD (1920×1080) a připravit ho k uploadu na sociální sítě.

V případě zájmu nás kontaktujte abychom mohli domluvit termín prohlídky/produkce. Bližší informace na telefonním čísle 608 780 413

    No feed items found.