S námi budete vidět!

O nás

Několik slov o nás a o práci, kterou děláme

Společnost byla založena v roce 1999, jako malá, fullservice reklamní agentura se zaměřením na tiskové a reklamní služby. Postupem času došlo ke sloučení dvou menších společností do jedné větší (zerogroup) a aktivity rozšířili o výrobu krátkých videospotů pro reklamní účely, výrobu a návrhy webových stránek a dalších tiskových služeb v oblasti reklamních předmětů. Zanedlouho nato, jak už to bývá, dochází k rozpadu skupiny „Zero“ a tímto okamžikem vzniká společnost Regioplus.cz, která se stává ještě silnější díky expanzi do hlavního města a dále rozvíjí své služby v oblasti reklamy, malonákladového tisku, výrobou internetových stránek a e-shopů (elektronických obchodů), realizací online kampaní a v dnešní době stále žádanější SEO optimalizací.

Jedna z našich nejnovějších aktivit, kterou se naše společnost začala zabývat je zpracování videa a to jak offline tak i online do streamu. V rámci přípravy vyrobíme infografiku, kterou je možné odbavovat online v průběhu živého vysílání téměř odkudkoliv. Zaujalo vás to? Potom jste tady správně! Rádi pro vás tuto službu zrealizujeme a poradíme jak to dělat ještě lépe.

A co ta budoucnost? Sledujeme novinky na trhu a přizpůsobujeme se aktuálním trendům. Asi největší rozmach v této době je v elektronických obchodech (e-shopech). Tím jak vzrůstá jejich počet je stále obtížnější vymanit se z průměru a být unikátní. Samořejmostí je vyváženost, protože méně je někdy více.

Těšíme se na spolupráci
Tým Regioplus.cz