S námi budete vidět!

Stream studio

Ukaž se svým divákům v živém vysílání!

Pro ty z vás, kteří si to chtějí rozdat s posluchači u televizních, počítačových, mobilních či jiných obrazovek nebo displejů, jsme připravili možnost online streamu audiovizuální produkce. Na své timeline Facebooku nebo jiných streamovacích službách je tato nabídka vhodná pro všechy typy DJs v především Karlovarském kraji. Studio mohou samozřejmě využít i lidé ze vzdálenějších lokalit a to jako zkušebnu a je možné pořídit pouze audio záznam. Studio se nachází v Chebu a je vybaveno Gramofony Technics SL-1210 s přenoskou Ortofon Concorde Mix (nebo Concorde Digital), CD Playery Denon, Mixpulty: „Rodec MixBox, Rodec MX-180MKII, OMNITRONIC CM-860 a DENON x1850“, DVSystémem Traktor Scratch Pro. Zvukové systémy lze provozovat separátně, tzn. analogové pracoviště a digitální pracoviště, nebo lze oba systémy propojit mezi sebou do jednoho výstupu.

Naše Stream studio je vytvořeno s unikátní kulisou (druhou takovou nenajdete), takže se stream na Vašem kanále stane nepřehlédnutelným.

Odbavení do streamu probíhá na nezávislém pracovišti, které současně celý stream zálohuje. O ozvučení studia se stará menší PA sytém, výkonu je tedy dostatek.

Pokud vyžadujete další speciální Hardware, např. klávesy, samplery a další komponenty, pošlete nám požadavek pomocí kontaktního formuláře a zjistíme, co se s tím dá dělat. V každém případě si můžete přivést vlastní komponenty, na které jste zvyklí.

Výstupní parametry:

  • všechny video streamy je možné odbavit živě v rozližení FullHD (1920×1080). Každý video stream je doprovázen jednou audio stopou o parametrech 48kHz, stereo, AAC max. 160 kbps. Video stream je možné opatřit infografikou či dalšími grafickými prvky dle dohody.
  • Video záznam je možný pořídit v rozlišení HD (1280×720) a připravit ho k uploadu na sociální sítě.

V případě zájmu nás kontaktujte abychom mohli domluvit termín prohlídky/produkce. Bližší informace na telefonním čísle 608 780 413

Pokud by se našel fanoušek, který by chtěl přispět na provoz, nebo se mu projekt jednoduše líbí, může pomocí tlačítka níže:[wp-rss-aggregator]